Gazdina z Moravy

Proč si říkám Gazdina z Moravy? Je to jednoduché - vzala jsem si Slováka. Na Slovensku se totiž hospodyňkám neřekne jinak než gazdiny. S manželem žijeme na mém rodném statku na Moravě, kde budujeme svůj vysněný domov. Proto mě GAZDINA Z MORAVY dokonale vystihuje.

Po 20 letech cestování po Americe, Anglii a Skotsku jsme se rozhodli vrátit na grunt. Čekal na nás můj rodný domek se zahradami a polnostmi. A potřeboval hodně péče.

Postupně jsme se zbavili plevele a kopřiv a začali budovat náš vysněný domov. Během prvního roku jsme adoptovali spoustu zvířat - slepiček v nouzi, psů a koček. Dokonce nám přibyly také husy, kachny a ovečky. 

S mým mužem Erikem jsme oba děti narozené ještě v tehdejším Československu a stále se v mysli považujeme za jeden národ. Milujeme a dodržujeme české a slovenské tradice a zvyky. Oba máme také blízko k folklóru. To vše, společně s hlubokým prožitkem domova a návratu k našim kořenům, dalo za vznik mnohým krásným projektům a produktům, které vám s láskou přinášíme z našeho domova na statku.
Výrobky od Gazdiny z Moravy

  • návody pro váš domov
  • výrobky ze statku
  • dobročinné pohlednice

výrobky ze statku

Připravujeme spoustu dalších zajímavých výrobků a produktů, těšte se!

dobročinné pohlednice

kam za českou kvalitou?

inspirace na mé top výrobky

Podpora lokálních českých výrobců a jedinečných produktů mi vždy dávala smysl. Proto jsem založila Kam za českou kvalitou - zde se můžete inspirovat, najít a podpořit lokální tvůrce a jejich úžasné výrobky.