cena 10 kč/kus

POHLEDNICE Dobré ruce

Koupí této pohlednice přispějete na útulek částkou 10 Kč, tedy celou částkou z každé pohlednice bude zaslána útulku do Zlína a pokud nebudete chtít zůstat v anonymitě bude částka poslána společně se všemi jmény, kdo takto koupí pohlednice útulku pomohl. Pokud byste rádi připěli na jiný, vám blízký kočičí útulek, dejte mi vědět. Peníze k nim dopravím a budu vás o odeslání informovat potvrzením o provedené platbě.

Moc bych se přimlouvala za to, aby se pohlednice prodávaly. Uděláte tím rovnou 2 dobré skutky a to 1) pomůžete kočičkám k plným bříškům a zdravějšímu životu a 2)posláním pohlednice rozdáte radost a vykouzlíte úsměv nějakému úžasnému kočkomilovi nebo kočkomilce!

Při koupi 5 ks a víc platím vaše poštovné já!:)

Možná máte nějaké otázky

nebojte se, mám odpovědi 

Můžu útulku pomoci ještě jinak?

Pomoci můžete na jejich stránkách www.zlin-dobreruce.cz ale prosím o sledování stránky Kočičí útulek, Dobré ruce Zlín na jejich FB stránce. Občas vyhlásí nějakou sbírku, vysvětlují proč peníze na danou kočičku potřebují a vždy dávají zpětnou vazbu co se s penězi a zvířátky děje. Jakoukoliv pomoc si opravdu moc zaslouží. 

Pomáháte i jiným charitám?

Samozřejmě! Pomáhám kde to jde. Zakoupit si můžete i pohlednici Vrásky psí lásky, která podporuje spolek Dej nám šanci z.s. a nebo pohlednici Slepice v nouzi, která odporuje spolek Slepice v Nouzi. Moc všem děkuji za podporu.

nebo si přečtěte článek na blogu - KOČIČÍ ÚTULEK DOBRÉ RUCE, ZLÍN

Pár čtyřnohým marodům jsem poslala i příspěvek na zotavení, koupila klec na přepravu, která byla moc potřebná. 

Hana Magula

Pohlednice Dobré ruce

objednávka odeslána

Děkuji za Váš zájem. Budu Vás kontaktovat do 24 hodin.