hana magula

Profesionál přes nemovitosti i Gazdina z Moravy

Ráda bych se vám na tomto místě představila, abyste věděli, kdo vám bude pomáhat s prodej a koupí vaší nemovitosti nebo od koho máte domácí vajíčka či ptačí budku. 
Jako makléřka pro vás píšu nadpisy. Příběh vašeho domova už si píšete sami. 

Miluji domov a život na statku, přestože jsem studovala Komunikaci v byznysu na Harvardu.

Ráno mě potkáte ve městě a se složkami v podpaždí. Baví mě být ve společností lidí, provázet zájemce na prohlídkách a vytvářet obchodní strategii prodeje nemovitostí. 

Večer mě zase uvidíte sedět na zápraží našeho domu. U nohou mi leží kočky a psi. Možná se také procházím mezi záhony květin a užívám si, jak díky nim voní vzduch při západu slunce. 

Říká se, že makléřina je náročné řemeslo a tvrdý oříšek. Já si to ale nemyslím. Tak jako pečuji o svá kvítka na zahrádce, tak se věnuji i svým zákazníkům, kteří potřebují prodat nebo koupit nemovitost. 

Mezi mé silné stránky tak patří nejen perfektní péče o zákazníky, ale také vysoká morálka, etika,  marketingové zkušenosti a smysl pro strategii prodeje.

moje hodnoty

poznejte

komunikace

Vystudovala jsem Komunikaci v byznysu na Harvardské univerzitě a přestože bylo studium velice náročné, dalo mi toho do života opravdu hodně. V Praze jsem pracovala ve velké nadnárodní společnosti jako personalistka. Díky těmto zkušenostem jsem se stala výborným mediátorem a vyjednavačem mezi dvěma stranami, což se skvěle hodí pro realitní činnost. 

podpora

Posledních 20 let jsem cestovala po celém světě a žila nejen v Americe ale i v Anglii, kde jsem se s láskou věnovala pečovatelství o děti, seniory a zvířata.

Myslím si, že tato zkušenost mě velmi formovala - pomoc a péči o druhé mám v sobě pevně zakořeněnou. Využívám ji nejen v péči o své klienty, ale také v několika charitativních projektech, které jsem založila nebo je podporuji.

marketing

Mnoho let jsem také byla oficiální distributorem přírodní české kosmetiky Ryor, kde jsem se naučila mnoho o marketingu a podnikání. 

Na základě těchto zkušeností jsem se pomalu posunula dál a rozhodla jsem se dělat to, co mě opravdu baví. kde můžu své marketingové a obchodní zkušenosti zužitkovat - založila jsem si makléřskou licenci.

Při studiu katastrálního a insolvenčního práva jsem si naplno uvědomila, že spojovat lidi a domovy je to, co mě nesmírně naplňuje a čemu zasvětím velkou část svého života. 

úcta k domovu

S mým manželem jsme se přestěhovali zpátky do Česka na grunt a začali jsme s láskou budovat náš vysněný domov na statku. Po nasbírání mnoha zkušeností v zahraničí jsem si znovu uvědomila, jakou hodnotu mají pro člověka kořeny a jak krásně může být doma na statku - obklopená sady, loukou a zvířaty.

co dělám pro

pro dobrou věc

Poznejte příběh našeho psa Dina, kterého původní majitelé opustili a nechali samotného na zahradě. Díky němu vznikly pohlednice, které podporují útulky a péči o psi seniory. 

Kam za českou kvalitou

Podpora lokálních českých výrobců a jedinečných produktů mi vždy dávala smysl. Proto jsem založila Kam za českou kvalitou - zde se můžete inspirovat, najít a podpořit naše tvůrce.

Upřímně se vám přiznám - jsem velká milovnice slepic. Jsou to báječní tvorové a nezaslouží si kruté zacházení. Proto podporuji projekt Slepice v nouzi, který zachraňuje slepičky z velkochovu.