od 100 kč do max 400 kč

Gazdovská kytice

Uvážu ji na míru z toho, co nám zrovna roste v ročním období na zahradě a co najdeme v přírodě. Může to být kytice narcisů nebo tulipánů, šeříků, slunečnic, lučního kvítí, levandule, okrasných trav, kosatců, na podzim náruč aster nebo mečíků anebo vše namícháno s citem dohromady. Bude to vždy tedy kytice tak trochu s překvapením. 

Na ceně se vždy domluvíme předem. A ráda bych také zdůraznila, že třetinou ceny z každé kytičky přispějete jakémukoliv spolku zvířat, útulku či organizaci, která je vašemu srdci nejbližší :) 

Potvrzení o odeslání platby pro vámi vybraná zvířátka vždy objednávateli posílám. 

Možná máte nějaké otázky

nebojte se, mám odpovědi 

Jak dloho dopředu musíM kytici objednat?

Dejte mi vědět alespoň 3 dny dopředu na jakou příležitost byste kytici chtěli a já vám sdělím, jaké mám k dispozici kytičky. Vesměs ale platí, že čím dřív si kytičku zamluvíte, tím víc se bude díky pečlivé přípravě přibližovat vaší představě. Nebojte se ozvat na „last minute“, určitě se u nás něco krásného na stůl najde i za pět minut dvanáct 

Děláte i kytice na Svatbu?

Prozatím nevážu nic složitějšího jako například kytice na svatbu a podobné velmi slavnostní příležitosti. Například vám ale velmi ráda uvážu „Jedlou kytici“ , která má zvlášť u našich přátel a rodiny velký úspěch. 

nebo si přečtěte článek na blogu - GAZDOVSKÁ KYTICE

Vše je samozřejmě vypěstováno na našich zahradách a ve sklenících, bez jakýchkoliv chemikálií a v souladu s přírodou. 

Hana Magula

můj slib

Gazdovská kytice

objednávka odeslána

Děkuji za Váš zájem. Budu Vás kontaktovat do 24 hodin.