váš profesionál přes nemovitosti

Hana Magula

Prodej nebo nákup nemovitosti pro vás nemusí být obdobím stresu a nejistoty. Mým cílem je provést vás na cestě k prodeji nebo koupi vaší nemovitosti férově, lidsky a poctivě. 

Můžete ode mě očekávat tu nejlepší komunikaci, klientskou péči i vyjednanou cenu. Vaše zájmy budu vždy pevně hájit. 

Spolupracuji s renomovanou právní kanceláří, která se specializuje na realitní právo. Jste tedy vždy právně chráněni a v naprostém bezpečí. 
můj slib pro vás

pomůžu vám bezpečně a s nejvyšší péčí prodat nebo koupit nemovitost

co vše obsahují mé

Realitní služby

právní služby

Rezervační smlouva, kupní smlouva, smlouva o úschově nebo kontrola zástavních a ověřovacích smluv - to vše a mnoho dalšího pro vás zajistí renomovaná právní kancelář, která se specializuje na realitní právo. 

finanční služby

Pokud potřebujete pomoci s financováním koupě nemovitosti, spolupracuji s osvědčeným finančním specialistou, který pro mé klienty dokáže vyjednat ty nejlepší podmínky. 

úschova peněz

Svým klientům zajistím bankovní, notářskou nebo advokátní úschovu peněz podle jejich potřeb a přání.

zajištění penb

Je povinností vlastníka nemovitosti opatřit budovu PENB. Tento energetický štítek pro vás zajistím v rámci péče o mé zákazníky a na vlastní náklady.

komunikace se zájemci

Organizace prohlídek, péče a komunikace se zájemci o vaší nemovitost je něco, v čem jsem jako ryba ve vodě. Mým cílem je najít pro vás toho nejvhodnějšího zájemce a vyjednat vám ty nejvýhodnější podmínky.

KOMUNIKACE S ÚŘADY

Komunikace s úřady může být časově i psychicky vyčerpávající. Ráda sundám toto břemeno z vašich zad a vyřídím vše za vás. 

profesionální foto a video

Spolupracuji s profesionálním fotografem a kameramanem, který dokáže vaši nemovitost zachytit v tom nejlepším světle a vystihnout její jedinečnost.

MARKETINGOVÉ SLUŽBY

Podstatou je pochopit pro jakého konkrétního zákazníka je daná nemovitost určená a na tomto základě postavit obchodní a marketingovou strategii.

VÝMAZ PRÁVNÍCH VAD A EXEKUCÍ VÁZNOUCÍCH NA NEMOVITOSTI

Pokud bude potřeba, pomůžu vám také zbavit se dluhů a exekucí, zajistím výmazy právních vad váznoucích na vaší nemovitosti, tak aby bylo možné ji prodat za co nejvyšší tržní cenu. Preferuji osobní jednání, kde problém rozebereme, najdeme nejvhodnější řešení pro klienta.

— hana magula

S Hankou se mi v rámci prodeje spolupracovalo skvěle. Od začátku profesionální přístup kdy jsme se dohodli na prohlídce nemovitosti. Nafocení proběhlo profesionálne na vysoké úrovni které tak vyzdvihlo naší nemovitost. Hanka s námi probírala i případné dotazy klientů a komunikace probíhala nad rámec pracovní doby, což není samozřejmosti. Probíhala tam neustále vzájemná komunikace, takže jsme věděli přesně kdy jsou prohlídky a že je o nemovitosti neustále zájem a vše se hýbe správným směrem. Tímto chceme Hance poděkovat za bezproblémový prodej nemovitosti který probíhal od začátku do konce podle toho jak jsme se domluvili.

                                                                                                                                                

Reference spokojených zákazníků

Ondra Hrad, Trojanovice

Mohu jen doporučit, byla jsem velice spokojená, vše na jedničku od samého začátku příjemné, sympatické a profesionální jednání. Bez starostí, rychlé řešení každé situace, kdykoli na telefonu. Rada i upřímné jednaní, což velice oceňuji. Kupovala jsem chatu v Trojanovicích a díky osobnímu přístupu, profesionalitě jsem se rozhodla, přes paní Hanku prodat i byt v Kopřivnici. O nic jsem se nemusela starat, od profesionálního nafocení, textu, prohlídky, smlouvy, vklady na katastr, předání klíčů i nemovitosti. Vše rychlé a bez problému. Pokud bych ještě měla řešit nemovitost tak jedině přes paní Hanku… Moc děkuji a 100% doporučuji… Jarka

Jarmila Štaffová, kopřivnice

S pořízením bytu 2+1 v Kopřivnici mi pomohla paní Hana Magula. Byla při vyřizovaní celé koupi mou velkou oporou a jistotou.
Se vším mi poradila, papírování a smlouvy vyřídila rychle a bez problému. Předání klíčů a samotné nemovitosti proběhlo také v pořádku. Byl jsem velmi spokojen s celým procesem.
Její profesionální přístup a velmi milé a osobní jednání určitě všem doporučuji!

Ondra blažek, kopřivnice

— Lucia lauda

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují.

— Lucia lauda

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují.

Prodej vaší nemovitosti

jaký je postup

1. konzultace strategie a prodeje

Úvodní konzultace, která probíhá na vaší nemovitosti je stěžejní. Ještě před ní si udělám analýzu cen podobných nemovitostí ve vašem okolí, abychom věděli, v jaké konkurenci se vaše nemovitost bude vyskytovat. Poté si nemovitost a její stav prohlédnu. Dále vám vysvětlím, jak probíhá spolupráce se mnou a co vše pro vás při prodeji nemovitosti můžu zařídit. Nastíním vám také prodejní strategii, kterou bych zvolila přímo pro vaši nemovitost.

2. marketingová strategie

Pokud se rozhodnete svěřit mi prodej vaší nemovitosti, rozpracuji pro vás prodejní a marketingovou strategii do větších detailů. Fotograf a kameraman zachytí vaší nemovitost v tom nejlepším světle. Připravím pro vás také inzerci na realitních serverech. Další služby jako je homestaging, videoprohlídky nebo webovou stránku nemovitosti domluvíme podle potřeby.

3. prohlídky a kontakt se zájemci

Poté, co se začnou ozývat zájemci, zrealizuji s nimi po domluvě s vámi prohlídky. Provedu je a zodpovím jim všechny jejich otázky. Pokud budou potřebovat, zajistím pro ně financování, abychom jim, co nejvíce usnadnili nákup vaší nemovitosti. V komunikaci se zájemci stojím vždy na vaší straně a hájím vaše zájmy. Chci pro vás také vyjednat tu nejvyšší možnou cenu

4. realizace prodeje

Po podpisu rezervační smlouvy pro vás zařídím kompletní právní a realitní servis potřebný k převodu nemovitosti a složení kupní ceny na váš účet. Něco starého končí a něco nového ve vašem životě začíná. Je pro mě velice důležité, abyste celým obdobím, kdy prodáváte svou nemovitost, prošli poklidně, bezpečně a s tou nejlepší lidskou a profesionální péčí