sdílet

22/01/2023

hana magula

Komerční objekt – Na prodej

Popis nemovitosti

prodej restaurace a pensionu Rališka na Horní Bečvě v krásné beskydské krajině s překrásnými výhledy a turistickými atrakcemi. Za zmínku stojí trasa z Benešek k Přehradě, cyklostezka z Horní Bečvy do Valašského Meziříčí, pramen Sachova studánka, či nedaleké Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm. Hned s restaurací a pensionem sousedí ski areál Rališka. Ten disponuje dvousedačkovou lanovou dráhou Doppelmayr, vlekem TATRAPOMA a dětským vlekem s celkovou přepravní kapacitou 2327 osob/hod. Svahy jsou orientovány severně a celková délka je 1850 m. Hned u vleku je i vlastní parkoviště s kapacitou cca 100 aut.
Restaurace nabízí kapacitu 70 míst vevnitř a dalších 40 míst na venkovní zastřešené terase. Lokace zařízení je hojně využívána pro rodinné i firemní oslavy či svatby s možností venkovního grilování. Jako bonus mají návštěvníci výhledy na místní scenérie, včetně hory Radhošť. Pension pak nabízí 6 nově vybudovaných pokojů s vlastním sociálním zařízením, kapacitou 25 lůžek, TV a Wifi.
Budova byla zkolaudována v prosinci 2018 a stále dýchá novotou. Tomu odpovídá vybavení i technické zázemí, které je dále možno rozšířit o wellness a saunu, nabízí se i výstavba venkovního hřiště pro děti. Jak již bylo zmíněno, v zimě je Rališka navštěvovaná zejména lyžaři, kteří zde najdou půjčovnu lyží a dalšího příslušenství i školu lyžování. Mimo zimní sezónu si na své příjdou všichni milovníci turistiky, cykloturistiky a vůbec milovníci Valašska. Více informací ráda sdělím na prohlídce. Ev. číslo: 642024.
766 m2 Horní Bečva, okr, Vsetín
Cena 23.990 000,- Kč včetně provize a právního servisu
Více mých nemovitostí na prodej si můžete prohlédnout ZDE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *