sdílet

25/05/2022

hana magula

Mýdla LuNatura

Za tyhle výrobky od paní Lucky dám ruku do ohně. Miluji přírodní mýdla která nevysušují, vyživují a pokožka je po nich krásně hebká. Všechny výrobky LuNatura toto splňují a opakovaně se k nim vracím.

 

Když se podobné přitahuje

Pořád jsem kolem mýdel v bezobalovém obchodě jen chodila a trvalo nějakou chvíli, než jsem si koupila své první. Pak jsem zabrouzdala na Instagram, kde na mě vykoukla sympatická paní Lucka a věděla jsem, že budeme na stejné vlně. Ovšem co mě v tom jen utvrdilo bylo jedno z jejích videí, kde říká něco ve smyslu:

„ Moc děkuju tomu, kdo mě na začátku udal. Díky němu jsem si vyřídila vše, co jsem pro výrobu kosmetiky potřebovala a od té doby se to začalo všechno hýbal lepším směrem. Díky tomu člověku dnes dělám to co miluji a co mě naplňuje. Takže mu opravdu děkuji“.

A tohle se mnou opravdu souzní a kliklo. Ne jen, že jsem věčný optimista a stále věřím, že dobro porazí zlo. Taky věřím na to, že všechno zlé je k něčemu dobré a učím se najít v pádech něco pozitivního. A že když něco člověk opravdu chce, tak to jde. Ale občas to  stojí hodně nervů, potu, odříkání a kolikrát i slz. Ale vždycky, když se mi stane něco ne zase tak příjemného, vzpomenu si na paní  Lucku z LuNatura a její příběh a posune mě to zase o krok dopředu. Prostě věřím na to, že podobní lidé se přitahují.

 

Můj TOP výrobek od LuNatura

Jsou to mýdla a jsou dvě. Miluji Půlnoční růži a Měsíčkové mýdlo. Tohle je opravdu závislost, kterou mám osobně vyzkoušenou a asi se jí jenom tak nezbavím. Postupně chci zkoušet i další výrobky. Jde z nich cítit, že jsou vyrobeny s láskou ke zákazníkům a takové produkty mě baví. Moc.

 

LuNatura: www.lunatura.cz

 

LuNatura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *